Domů   RSS   Registrace  

FixProTV - televize do PC,mobilu, tabletu,smartTV - informace | CORSAT

Nacházíte se zde: www.pribornet.cz  » Menu  » TV do mobilu, PC či smartTV  » FixProTV - televize do PC,mobilu, tabletu,smartTV - informace

FixProTV - televize do PC,mobilu, tabletu,smartTV - informace

FixProTV  sledujte televizní vysílání na svém mobilu, tabletu či počítači.

Připojte svou chytrou televizi k internetu a využívejte možnosti, které Vám tato služba nabízí, jako je třeba:

- možnost pozastavit program, na který se právě díváte

- pustit si znova od začátku pořad, který již běží (timeshift, tj. časový posun)

- nahrát Váš oblíbený seriál, zprávy, film či dokument a později se na něj podívat.

Krátké demo video k naší službě : 

https://youtu.be/xj-sL2Xtadw

 

Přihlaste se a vyzkoušejte zdarma, co FixProTV umí.

zkusit.fixprotv.cz

 

 

Součástí FixProTV je přehledný televizní program s možností vyhledávání pořadů podle názvů nebo automatického nahrávání seriálů.

 

.................................

Vysvětlení pojmů a doplňující informace

Chytrý televizor – televizor vybavený vlastním operačním systémem a připojením k internetu. Zda je možné „nainstalovat“ FixProTV do Vaší televize, zjistíte na www.fixprotv.cz odkaz Podporovaná zařízení. Doporučujeme připojovat televizor prostřednictvím ETHERNET zásuvky UTP kabelem. Připojení přes WIFI není vhodné.

Archiv – tato funkce je součástí Timeshift. Umožňuje podívat se na televizní pořad zpětně po jeho odvysílání. Doba, po kterou je možné se na pořad zpětně podívat, je stanovována podle podmínek jednotlivých TV stanic a délky Timeshift, který máte předplacený. Možnost zpětného přehrání pořadu z Archivu označuje zelený trojúhelník v TV programu.

Timeshift – zpožděné sledování. Na již běžící pořad se můžete dívat zpětně od začátku (nestihnete včas jeho začátek) nebo můžete pozastavit jeho sledování (odběhnete kdykoliv od televizoru když potřebujete).

Rekordér – prostřednictvím elektronického televizního programu si můžete označit pořady, na které se chcete podívat později. FixProTV zajistí jejich nahrání v centrálním datovém centru a Vy se můžete kdykoliv později na pořad podívat prostřednictvím kteréhokoliv zařízení (mobil, tablet, televizor…).

Přehledný televizní program je součástí FixProTV. Umožňuje snadnou orientaci v programovém schématu jednotlivých stanic, vyhledávání pořadů podle názvů a automatického nahrávání seriálů.

Službu FixProTV zajišťuje pro Kabelovou televizi Příbor a Lichnov sdružení kabelových televizí FixPro, z.s. na technologické platformě ModerniTV.

...................................

Omezení některých funkcí FixProTV

Použitá připojovací síť – FixProTV je určena pro připojení prostřednictvím sítě Kabelové televize Příbor a LIchnov a partnerských sítí FixPro. Mimo tyto sítě není službu možné používat.

FixProTV je doplňková služba k dodávce televizních programů prostřednictvím kabelové televize. FixProTV rozšiřuje možnosti běžného kabelového příjmu v rámci domácnosti o zejména možnost sledovat televizní programy na dalších „obrazovkách“. Používat službu FixProTV samostatně bez platby za nejnižší nabídku není možné. Samostatné používání FixPro TV bude umožňovat jiná verze této služby, kterou připravujeme.

Rozsah služeb, které FixProTV nabízí, je omezený požadavky jednotlivých televizních stanic. Z tohoto důvodu se může stát, že některé pořady není možné nahrávat nebo je omezena doba uložení jejich nahrávky u funkce Timeshift nebo Rekordér, případně lze pořady nahrát až při jejich repríze.

Podobné omezení se týká i počtu současně aktivních zařízení. Některé televizní stanice aplikují omezení počtu současně zapnutých zařízení, na kterých pořady můžete sledovat.

Je nám líto, že může docházet k výše popsaným omezením. Omezení provádí systém automaticky na základě požadavků držitelů autorských práv a Kabelová televize Příbor a Lichnov a FixPro nemají možnost je ovlivnit.

 

 


Prohlížením webové prezentace souhlasíte s použitím cookies, které využíváme k analýze návštěvnosti - CORSAT s.r.o., Nový Jičín
Kontakty

CORSAT s.r.o.
556 710 590
595 179 799
603 531 164
 
corsat(zavináč)corsat.cz
 
 

Náš tip

Předpověď počasí