Domů   RSS   Registrace  

Domovní telefony | CORSAT

Nacházíte se zde: www.pribornet.cz  » Menu  » DOMOVNÍ TELEFONY  » Domovní telefony

Domovní telefony

Systém audio komunikace CD 2502 

Nový systém domácích telefonů CD 2502 reprezentuje současný trend audio komunikace pro více uživatelů. Je proto vhodný pro většinu panelových domů s celkovým počtem uživatelů nepřesahující 999. Systém CD 2500 splňuje náročné evropské standardy včetně norem IEC. Mezi významné vlastnosti, které zvyšují atraktivitu tohoto systému, bezpochyby patří kromě současného designu také vysoký stupeň ochrany před vnějším mechanickým poškozením a v neposlední řadě jednoduchý způsob instalace.
Systém byl vytvořen na základě dlouhodobých zkušeností se staršími, případně podobnými typy audio komunikačních systémů.

 

Všeobecná charakteristika systému domácích telefonů CD 2502

Centrála CD 2502 je vybavena podsvětlenou dotykovou klávesnicí s číslicemi,dále čtečkou DALLAS kontaktních čipů.Dotyková klávesnice slouží ke zvolení čísla bytu s následnou komunikací, popř. po zvolení čtyřmístného PIN kódu k otevření vstupních dveří. V případě chybného zvolení čísla bytu je možno stornovat tuto volbou dotykem klávesy "C" a volbu poté opakovat. Vstupní dveře se dají také otevřít z jednotlivých bytů, stisknutím tlačítka na domácím telefonu. vstupní dveře se dají otevřít přiložením Dallas čipu ke čtečce. Elektronika centrály včetně mikrofonu a reproduktoru je uložena v kovové schránce, která zajišťuje ochranu elektrických kontaktů před povětrnostními vlivy. U podobných systémů, kde se využívá tlačítek, často dochází ke vmáčknutí tlačítka do centrály a jejímu následnému poškození. U systému CD 2502 je této možnosti zabráněno použitím dotykové klávesnice. Toto technické řešení umožňuje zbavit se problémů spojených s mechanickými prvky a tím také prakticky vylučuje možnost projevení chyb, které se objevují u tradičních klávesnic. 

Zvolené číslo bytu se zobrazí v levé horní časti centrály. Zobrazované číslice jsou dostatečně velké a svítí dostatečně jasně po celý den, proto je možné tento systém instalovat i v místech večer slabě osvětlených. 

Použití tohoto systému odstraňuje nutnost použití klíčů. Vchodové dveře je možno otevřít zvolením čtyřmístného kódu, který je individuálně přidělen jednotlivým bytovým jednotkám – tím je zajištěna ochrana jednotlivých nájemníků nebo přilopžením Dallas čipu ke čtečce. V případě otevření dveří PIN kódem zazvoní v bytě instalovaný domácí telefon, ohlašující návštěvníka. 

Každý z uvedených domácích telefonů je vybaven číselným dekodérem rozeznávajícím zvolené číslo na klávesnici, proto venkovní centrála může být spojena během hovoru pouze s jedním uživatelem, což znemožňuje odposlouchávání hovorů ostatními uživateli.
 

K dispozici je česká dokumentace (instalační manuál, popis systému, certifikáty), popisy na centrále jsou taktéž v českém jazyce.

 Kontakty

CORSAT s.r.o.
556 710 590
595 179 799
603 531 164
 
corsat(zavináč)corsat.cz
 
 

Náš tip

Předpověď počasí